Geri sayım devam ediyor

ÇAY­KUR ta­ra­fın­dan İyi­de­re il­çe­sin­de ya­pı­lan ve bit­ti­ğin­de dün­ya­da ala­nın­da tek ola­cak, kendi ken­di­ne ye­te­bi­lecek şe­kil­de pro­je­len­di­ri­len çay pa­ket­le­me fab­ri­ka­sı hızla iler­li­yor. Fab­ri­ka hin­ter­lan­dın­da ay­rı­ca yö­re­ye değer ka­ta­cak tu­ris­tik bir mer­kez şek­lin­de de hiz­met ve­recek olan fab­ri­ka­nın 2017 yı­lın­da hiz­me­te gir­me­si plan­la­nı­yor.

Geri sayım devam ediyor

     ÇAY­KUR’a gerek arazi ola­rak gerek ka­pa­lı alan ve ge­rek­se yeni fab­ri­ka ola­rak çok de­ğer­li mülk­ler ka­zan­dır­dık­la­rı­nı söy­le­yen Genel Müdür İmdat Süt­lü­oğ­lu: “Pa­ket­le­me­miz Allah nasip eder­se 2017 yı­lın­da İnşal­lah dev­re­ye alı­na­cak. Ça­lış­ma­lar hızla devam edi­yor, fab­ri­ka­mız hızla yük­se­li­yor. Bunun ya­nın­da ma­ki­ne­le­rin iha­le­le­ri ve alım­la­rı devam edi­yor. Dün­ya­nın en mo­dern, en çev­re­ci, en kap­sam­lı, en akıl­lı ve en oto­mas­yo­nu yük­sek fab­ri­ka­sı­nı ili­mi­ze ve de ül­ke­mi­ze ka­zan­dı­ra­ca­ğız. Bu ÇAY­KUR’un, böl­ge­mi­zin ve Tür­ki­ye’nin in­şal­lah yeni bir if­ti­har ve­si­le­si ola­cak. Açı­lı­şın­da da gerek yurt için­den ge­rek­se de yurt dı­şın­dan bir­çok ül­ke­den çok de­ğer­li mi­sa­fir­le­ri­miz ola­cak. Şunu da be­lir­te­yim sa­de­ce Tür­ki­ye’nin değil dün­ya­nın da me­rak­la bek­le­di­ği bir fab­ri­ka­yı inşa edi­yo­ruz.” Dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 1 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

yukarı çık