Yeşilçam'da ince belli bardak aradılar

Tür­ki­ye’nin en büyük çay üre­ti­ci­si ÇAY­KUR, Ye­şil­çam film­le­ri­ni konu alan yeni rek­lam fil­miy­le çayın ha­ya­tı­mız­da­ki belki de fark et­me­di­ği­miz vaz­ge­çil­mez ye­ri­ne dik­kat çekti.

Yeşilçam'da ince belli bardak aradılar

Tür­ki­ye’nin en büyük çay üre­ti­ci­si ÇAY­KUR, Ye­şil­çam film­le­ri­ni konu alan yeni rek­lam fil­miy­le çayın ha­ya­tı­mız­da­ki belki de fark et­me­di­ği­miz vaz­ge­çil­mez ye­ri­ne dik­kat çekti. Büyük yankı ve özel­lik­le sos­yal med­ya­da büyük bir be­ğe­ni ile kar­şı­la­nan ve Çiçek Abbas’tan Katma Değer Şaban’a, Ateş Bö­ce­ği’nden Tatlı Kaçık’a, Çir­kin­ler de Sever’den Ay­şe­cik Cim­ci­me Hanım’a iş­le­me, ço­ğalt­ma ve yayma hakkı yapım şir­ke­ti­ne ait tam 18 Ye­şil­çam filmi mon­taj­la­na­rak oluş­tu­ru­lan rek­lam filmi, ‘yıl­lar­dır çay­lar biz­den’ di­ye­rek bizi o gün­le­rin saf, sı­ca­cık anı­la­rı­na gö­tü­rü­yor.

5 BİN 248 Ye­şil­çam filmi iz­len­di

Çayın eşlik et­ti­ği 127 sahne ara­sın­dan se­çi­len ka­re­ler­le ortak ha­fı­za­mız olan Ye­şil­çam film­le­ri­ni yine ortak sev­da­mız olan çayla bir araya ge­ti­ri­yor. Bir­çok in­sa­nın ne zaman ha­ya­tı­na gir­di­ği­ni bile ha­tır­la­ma­dı­ğı ama “hep orada” olan Çay­kur, bu za­man­sız filmi ile iz­le­yi­ci­le­rin kal­bi­ni ka­zan­dı. Fil­min en so­nun­da da iki se­ne­dir üst üste al­dı­ğı Tür­ki­ye’nin en se­vi­len çay mar­ka­sı ödülü Lo­ve­marks için Tür­ki­ye’ye te­şek­kür edi­yor. ÇAY­KUR’un yeni rek­lam filmi, fark­lı yak­la­şı­mı ile dik­kat çe­ker­ken, bu rek­la­mın ha­zır­lık­la­rı için 5,248 Ye­şil­çam filmi iz­len­di­ği, kurgu ve mon­ta­jı için 300 saat, fil­min ha­zır­la­nı­şı için fiili 600 saat «masa başı» mesai har­ca­nıl­dı­ğı bil­di­ril­di. Rek­lam fil­min­de 18 fark­lı Ye­şil­çam filmi bağ­la­na­rak son mon­ta­jı ya­pıl­dı. 60 ana oyun­cu ve bi­çim­le­me ile Tür­ki­ye rek­lam ta­ri­hi­nin belki de en fazla ünlü bu­lu­nan bu rek­lam filmi, Ye­şil­çam’ın ef­sa­ne­vi oyun­cu­la­rı­na selam gön­de­ri­yor.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

yukarı çık